ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI, NOWOŚCI, WYDARZENIA

kategoria: Nowości produktowe
2016-12-08

ViewSonic ViewSync® 3 - bezprzewodowe przesyłanie treści FullHD nawet z 60 urządzeń na jeden monitorViewSync® 3 to bezprzewodowe urządzenie transmisyjne znajdujące zastosowanie w salach lekcyjnych oraz na seminariach i konferencjach. Umożliwia łatwe i bezproblemowe uruchomienie projekcji i przesyłanie treści w rozdzielczości 1080p z dongle USB - AutoProject Key ™ *, pozwala bez trudu zarządzać obrazem transmitowanym z nawet 60 urządzeń, a także daje możliwość notowania w czasie rzeczywistym przez dwie osoby równocześnie.

Tryb moderatora posiada funkcję podglądu zawartości wszystkich podłączonych urządzeń, wyświetlanie, sterowanie i wybór treści do ekspozycji. Dzięki dwuzakresowemu wsparciu dla 2.4 GHz /5 GHz WiFi, a także wsparciu technologii Miracast oraz DLNA – ViewSync® 3 oferuje elastyczność pozwalając na bezproblemowe łączenie i udostępnianie danych z różnych źródeł. Zastosowanie dwóch uzupełniających się częstotliwości pozwoliło dodatkowo zwiększyć możliwość urządzenia; można wybrać częstotliwość 2,4 GHz, która jest idealna do przeglądania stron internetowych i prezentacji, natomiast szersze pasmo - 5 GHz sprawdza się przy strumieniowym przesyłaniu wysokiej jakości wideo.

Miracast to sposób na wyeliminowanie kabla HDMI. Technologia ta pozwala na przesłanie obrazu i dźwięku między urządzeniami w trybie peer-to-peer. Kolejna możliwość to DLNA czyli Digital Living Network Alliance, które działa w obrębie sieci LAN i również pozwala na udostępnianie danych. Ten wachlarz możliwości to gwarancja zorganizowania konferencji czy warsztatowych spotkań, na których uczestnicy mogą dzielić się treściami bez obawy o kompatybilność urządzeń i konieczność przezwyciężania technicznych problemów z komunikacją.

*AutoprojectKey to urządzenie, dzięki któremu mogą Państwo natychmiast po podłączeniu do portu USB udostępniać treści z latopa, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.Rozdzielczość transmitowanego obrazu: FullHD

Maksymalna ilość podłączonych urządzeń: 60

Wsparcie dla technologii: DualBand (2,4 GHz i 5 GHz), Miracast, DLNA


ViDiS
  © 2010 - 2017 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies