ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI, NOWOŚCI, WYDARZENIA

kategoria: Nowości produktowe
2016-12-08

Monitory profesjonalne - ViewSonic CDE5502 i CDE6502Profesjonalny monitor przede wszystkim powinien oferować bezkompromisową jakość obrazu i funkcje, które sprawią, że jego użytkowanie będzie nie tylko efektywne, ale też ekonomiczne. To wystarczające powody, żeby zainteresować się monitorami ViewSonic CDE5502 i CDE6502. Są dedykowane dla firm, sklepów i hoteli. Znakomicie sprawdzą się w zastosowaniach Digital Signage.

Profesjonalne panele LCD o żywotności aż 30.000 godzin wyświetlają obraz w rozdzielczości FullHD (1.920 x 1.080) z jasnością 350 cd/m2. Oba modele wyposażone są w zintegrowany odtwarzacz multimedialny i mogą wyświetlać treści w wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem portu USB. Wśród połączeń warto wymienić m.in. dwa porty HDMI, jeden port VGA i jeden RS232.

Daje to możliwość podłączenia wielu nowoczesnych źródeł obrazu, a port RS232 oraz IR pozwala na automatyczną kontrolę instalacji hotelarskiej.Istnieje również możliwość konfiguracji multiekranowej, a co za tym idzie każdy wyświetlacz może mieć takie samo, domyślne ustawienie kanałów, poziomu dźwięku, blokady panelu przedniego oraz ustawienia Auto Power-up. Do urządzeń dołączone jest oprogramowanie vController, które oferuje intuicyjny interfejs do zdalnego zarządzania treścią poprzez RS232 lub LAN.


ViDiS
  © 2010 - 2017 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies