ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI, NOWOŚCI, WYDARZENIA

kategoria: Komunikaty handlowe
2017-01-31

Najnowsze rozwiązania AV od Vivitek na ISE 2017

Podczas tegorocznych targów ISE, Vivitek zaprezentuje najnowsze rozwiązania projekcyjne i wizualne, a także te wspomagające współpracę i dzielenie się danymi. Jednocześnie firma uzupełni swoją ofertę rozwiązań dla sal konferencyjnych dostosowaną nie tylko do wielkości pomieszczenia, ale także do budżetu. Szeroką gamę produktów, która łączy w sobie zaawansowaną technologię i niezawodność popartą długą gwarancją, a przy tym jest przyjazna dla środowiska będzie można obejrzeć na ISE 2017 na stoisku: 5-R55


DK8500Z

Projektor laserowy DK8500Z oferuje rozdzielczość ultraHD / 4K. Urządzenie jest dedykowane do dużych auli i sal koncertowych. Wyświetla znakomity obraz z drobiazgową dokładnością 4K i jasnością 7500 ANSI lumenów. Dodatkowo projektor został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu z wymiennymi obiektywami i elastycznością instalacji 360°. Urządzenie - jak przystało na projektor z nowoczesnym, laserowym źródłem światła - nie wymaga czynności konserwacyjnych, a jego żywotność wynosi 20 000 godzin pracy.
 

DU8190Z

Projektor z laserowym źródłem światła DU8190Z wyświetla obraz w rozdzielczości WUXGA z jasnością aż 10 000 ANSI lumenów. Laserowe źródło światła to nie tylko bardzo długa żywotność do 20 000 godzin, ale także elastyczność instalacji 360°. Vivitek DU8190Z oferuje edge-blandig, warping oraz tryb portretowy.
W ramach Lens Position Memory ma 10 predefiniowanych pozycji obiektywu. Wszystko to w połączeniu z łatwą instalacją i konfiguracją wynikającą także z szerokiej gamy wymiennych obiektywów czyni z tego urządzenia projektor wszechstronny.


Rozwiązanie NovoConnect

Uczestnicy ISE będą mieli okazję obejrzeć najnowsze dodatki do popularnej serii NovoConnect. Rozwiązania LauncherPlus i NovoEnterprise ułatwiają bezprzewodową i kablową komunikację, poprawiają wydajność i produktywność spotkań sprzyjając współpracy. NovoEnterprise to nowe narzędzie do bezprzewodowego przesyłania obrazu i współpracy w sali konferencyjnej.
Nowa wersja obsługuje strumieniowanie Full HD w 60 kl./s. i wnosi ze sobą pakiet przydatnych funkcjonalności – zasilanie PoE, wejście HDMI oraz wejście audio. LauncherPlus jest nową wersją modułu NovoLauncher. Posiada wbudowany moduł Wi-Fi dzięki czemu łączy się bezpośrednio z Novo – wpływa to pozytywnie na płynność wyświetlanego obrazu oraz pozwala korzystać z połączenia z inną siecią Wi-Fi w danym miejscu. Współpracuje z NovoPro i NovoEnterprise.

NovoDS Digital Signage

Podczas ISE Vivitek zaprezentuje najnowszą wersję NovoDS4K (UltraHD Digital Signage) Jest to rozwiązanie zaprojektowane tak, aby w prosty sposób przekazywać atrakcyjnie podane wiadomości. NovoDS4K pomaga użytkownikom łatwo tworzyć prawdziwą cyfrową treść 4K do celów digital signage za pomocą łatwych w użyciu funkcji oprogramowania i bez konieczności jakiegokolwiek programowania lub specjalnego szkolenia.


Dla sympatyków marki i przedstawicieli współpracujących firm Vivitek organizuje „Booth Party”, które odbędzie się 8 lutego (środa) o godzinie 16 na stoisku: 5-R55. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza na stronie Vivitek.


ViDiS
  © 2010 - 2017 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies