ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI, NOWOŚCI, WYDARZENIA

kategoria: Komunikaty handlowe
2017-02-01

ViewSonic zapowiada nowości, które zaprezentuje na ISE 2017

ViewSonic Corporation, światowy dostawca produktów i rozwiązań wizualnych, zapowiada nowości, które zaprezentuje podczas ISE 2017. Producent konsekwentnie realizuje politykę dostarczania rozwiązań, które są przyjazne dla użytkowników i intuicyjne w obsłudze. W tym celu ViewSonic podejmuje współpracę z najbardziej dynamicznymi partnerami w branży z zakresu sprzętu i oprogramowania.


Monitor interaktywny ViewBoard

sprawdzi się zarówno w sektorze biznesowym jak i edukacyjnym. ViewBoard dostępny jest w rozmiarach 75" i 86" oraz posiada wbudowany komputer. Urządzenie oferuje aż 20 punktów dotyku, co pozwala na równoczesne korzystanie  niego przez wiele osób jednocześnie. Jest to wszechstronne narzędzie do przechowywania, tworzenia i udostępniania treści zarówno w klasie jak i w sali konferencyjnej.

Ponadto ViewSonic rozpoczyna współpracę z dostawcą oprogramowania Tamashare, firmą Tamaplace. Dzięki implementacji oprogramowania tej firmy w ViewBoard użytkownicy zyskają możliwość realizowania wideokonferencji, burzy mózgów, czy szkoleń równocześnie w wielu salach oddalonych nawet o tysiące kilometrów. Jest to wirtualna platforma współpracy, która może połączyć współpracowników zarówno w jednym pomieszczeniu, jak i w odległych miastach. Dzięki temu ludzie, mogą się komunikować na duże odległości udostępniając treści ze swoich urządzeń innym oddziałom na świecie w czasie rzeczywistym.

Seria inteligentnych wyświetlaczy CDM

Kolejną nowością, którą zaprezentuje ViewSonic będzie seria CDM dedykowana do zastosowań digital signage. Nowe modele, oparte na systemie operacyjnym Android, będą dostępne w wielkościach 43", 49" i 55". Seria CDM zdobyła już opinię łatwych w obsłudze monitorów dotykowych, które z powodzeniem działają zarówno w środowisku handlu detalicznego jak i w zastosowaniach korporacyjnych. 

ViewSonic Smart Signage ma na celu dostarczenie użytkownikom łatwego sposobu na promowanie firmy i prezentowanie informacji handlowych w recepcjach hotelowych, restauracjach czy ośrodkach sportowych. Na ISE 2017 odbędzie się inauguracja współpracy ViewSonic z dostawcą nowoczesnego oprogramowania Enplug do digital signage. System zarządzania treścią Enplug jest dostępny w chmurze. Daje to użytkownikowi możliwość zarządzania wyświetlanymi treściami z dowolnego miejsca na świecie, także z urządzenia mobilnego. Na system składa się zestaw aplikacji, które pomogą uatrakcyjnić przekaz o wiadomości z mediów społecznościowych, dane pogodowe czy inne treści, które okażą się interesujące w danych lokalizacjach np. punktach handlowych, hotelach, lotniskach czy dworcach. Łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalające na tworzenie skutecznej komunikacji w połączeniu z wysokiej klasy monitorem to definicja sukcesu w digital signage.

 

Projektory Pro8530HDL, LS820, LS830

Podczas ISE 2017 będą prezentowane projektory Pro8530HDL, LS820, LS830. Pierwszy z wymienionych, przedstawiciel serii Pro8, został specjalnie zaprojektowany do dużych auli czy sal koncertowych, gdzie zarządzanie urządzeniem, jego konfiguracja oraz konserwacja może okazać się wyzwaniem dla instalatorów. Konstrukcja i cechy Pro8 zostały specjalnie opracowane i dostosowane do niestandardowych warunków. Odwiedzający ISE będą również mieli okazję obejrzeć projektor laserowy dedykowany do kina domowego oraz model bliźniaczy przystosowany do zastosowań profesjonalnych - LS820 i LS830. Oba modele należą do urządzeń ultra-short throw i oferują charakterystyczną dla tej technologii wysoką wydajność, dużą jasność i znakomitą jakość wyświetlanego obrazu.


 

ISE 2017 odbędzie się w centrum wystawowym RAI w Amsterdamie w dniach 7 - 10 lutego 2017.  ViewSonic zaprezentuje swoją ofertę na stoisku nr 11-A132


ViDiS
  © 2010 - 2017 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies