ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI, NOWOŚCI, WYDARZENIA

kategoria: Nowości produktowe
2017-04-26

Projektor Qumi Q8 już w sprzedażyVIVITEK QUMI Q8 - najmniejszy na świecie projektor Full HD

To prawdziwy przełom w dziedzinie kieszonkowych projektorów. Znany z bardzo dobrych recenzji, dostępny na polskim rynku od 2011 roku Qumi pojawia się w nowej odsłonie. Tym razem ważący zaledwie 621 gramów projektor LED wyświetla obraz o przekątnej 120 cali w rozdzielczości Full HD (1920x1080), z jasnością 1000 ANSI lumenów oraz współczynnikiem kontrastu 30.000:1.

Qumi Q8 dzięki swoim wymiarom może stać się również idealnym towarzyszem podróży, który poza dobrymi parametrami obrazu oferuje wbudowane WiFi pozwalając na bezprzewodową projekcję z urządzeń mobilnych z systemami iOS lub Android. Użytkownicy mogą również korzystać ze standardowych opcji połączeń, w tym HDMI i MHL.

Multimedia mogą być odtwarzane zarówno bezpośrednio z pamięci flash USB jak i z pamięci wewnętrznej urządzenia. Urządzenie pozwala na bezproblemowe wyświetlanie dokumentów, zdjęć i filmów bez konieczności podłączania do komputera lub odtwarzacza Blu-ray.
Zestaw tych parametrów pozwoli na wykorzystanie projektora Qumi Q8 jako podstawowego urządzenia w centrum domowej rozrywki. Źródło światła LED jest nie tylko ekologicznym, ale również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Jego żywotność określa się na 30.000 godzin. Oznacza to, że używając projektora po 5 godzin, przez 365 dni w roku – będzie można się nim cieszyć, ponad… 16 lat!


ViDiS
  © 2010 - 2017 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies