ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI, NOWOŚCI, WYDARZENIA

kategoria: Nowości produktowe
2017-05-23

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA PRODUKTY VISION
Znany na polskim rynku producent AV - Vision - objął swoje produkty dożywotnią gwarancją. Wszystkie urządzenia, które sprzedaje producent są bardzo starannie testowane a solidność i niezawodność rozwiązań została potwierdzona wieczystą gwarancją. Jest to w pełni uzasadniona decyzja ponieważ na przestrzeni ostatnich 4 lat firma, która sprzedała ponad milion produktów na całym świecie odnotowała mniej niż 0,3% problemów serwisowych. 


Asortyment firmy Vision to szeroka gama wsporników, modułów i puszek wykorzystywanych do zorganizowania przesyłu danych w salach konferencyjnych i szkoleniowych. Producent w swojej ofercie posiada także wzmacniacze, panele do zarządzania okablowaniem, a także aktywne i pasywne głośniki. Niezwykle ciekawym i funkcjonalnym urządzeniem jest system do rezerwacji sal konferencyjnych Vision Freespace2 Dongle oraz Vision Freespace2 Room Booking Tablet.


Dożywotnia gwarancja oznacza możliwość wymiany uszkodzonego produktu na nowy albo otrzymania kredytu do wykorzystania na inne urządzenia, jeśli na przykład Vision nie oferuje już tych konkretnych rozwiązań. Gwarancja obowiązuje na produkty zakupione od 1 maja 2017 roku.

Wraz z wprowadzeniem dożywotniej gwarancji pojawia się również usługa dożywotniej wymiany, która jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla instalatorów. Oznacza bowiem, że można bezpiecznie zamawiać akcesoria Vision i zwracać nadwyżki a zatem elastycznie zarządzań stanem magazynowym, jednocześnie utrzymując gotowość do realizacji nietypowych potrzeb klienta (z wykorzystaniem mniej popularnych typów złączy itp.).


Produkty Vision w ofercie ViDiS

ViDiS
  © 2010 - 2017 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies