ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI, NOWOŚCI, WYDARZENIA

kategoria: Nowości produktowe
2017-05-24

ULTRA KRÓTKOOGNISKOWE PROJEKTORY OD CASIO




Najnowsze projektory Casio XJ-UT351W oraz XJ-UT351WN to modele ultra krótkoogniskowe, potrafiące wyświetlić obraz o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 40 cm od ekranu. Urządzenia te są szczególnie polecane do zastosowań z tablicami interaktywnymi, ponieważ jest tu praktycznie wyeliminowane zjawisko cienia rzucanego przez prowadzącego w trakcie korzystania z funkcji interaktywnych tablicy.

Casio XJ-UT351W i XJ-UT351WN, oferują jasność na poziomie 3500 ANSI lumenów i rozdzielczość WXGA (1.280 x 800) co przekłada się na panoramiczny format 16:10. Projektor XJ-UT351WN ma rozbudowane opcje połączeń, w tym WiFi i może być zintegrowany z siecią szkoły. Dużą zaletą jest możliwość użycia aplikacji C-Assist (dostępnej na Android i iOS), która pozwala na bezprzewodowe sterowanie projektorem z poziomu smartfona lub tabletu.



W projektorach Casio zrezygnowano z tradycyjnych lamp rtęciowych, zastępując je nowoczesnym, ekologicznym źródłem światła Laser&LED. To dzięki niemu oferują bardzo długą żywotność – do 20 000 godzin.

W połączeniu z czujnikiem światła, który pomaga dostosować jasność projektora do warunków panujących w pomieszczeniu możemy mówić o optymalizacji kosztów użytkowania. Jest to wiec ekologiczny wybór, który pozwala zaoszczędzić do 50% kosztów energii w porównaniu do projektora z tradycyjną lampą rtęciową.



ViDiS
  © 2010 - 2017 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies